Kane filluar t’ju dalin rrudhat?
COLLAMASK do ta beje fytytren tuaj
me te re dhe me te fresket
Ulje - 50%
Kane mbetur edhe 5 pako
 • 1980руб.
 • 990руб.
Para se te perfundoje promocioni
101434
COLLAMASK
 • Ethjeshte ne perdorim
 • Efekt i garantuar
 • Permban vetem komponente
  natyral
 • Zevendeson nje trajtim
  ne sallon estetike
COLLAMASK do t’ju ndihmoje te
 • Reduktoni rrudhat
 • Minimizon poret
 • Permireson ngjyren e fytyres
 • Beje lekuren me te bute
 • Hidratim i garantuar
100% natural
COLLAMASK – nje maske unike per te luftuar problemet tipike te lekures. Formula e patentuar e COLLAMASK e ben ate te pershtatshme per cdo tip lekure dhe freskon e hidraton te gjitha shtresat e lekures, duke rikthyer strukturen e saj
Si funksionon COLLAMASK?
 • Kolagjen
  E mban lekuren te hidratuar,e ristrukturon ate, efektivisht redukton rrudhat.
 • KOMBINIM I AMINOACIDEVE
  factor i fuqishem anti-age, i cili mbron lekuren nga plakja e shpejte.
 • Argjile blu
  ka aftesi tonizuese dhe pastron lekuren, zvogelon poret e zgjeruara.
 • ACID ALGINIK
  Polisaharidet e algave te detit, hidratojne lekuren dhe eliminojne efektivisht toksidet.
 • BETAINE DHE VAJ BIMOR
  ushqejne dhe zbusin, parandalojne humbjen e lageshtise.
 • VAJ PALMAROZA
  shton nje arome te mire dhe ka veti antibakteriale.

Pershtypjet e klienteve
COLLAMASK rekomandohet prej kozmetologeve
„Fale perberesve aktive, COLLAMASK siguron nje efekt te menjehershem. Lekura ushqehet, duket me e fresket dhe me e relaksuar, ngjyra e lekures permiresohet. Maska eliminon cdo lloj shenje plakjeje dhe zbehje te heret te lekures.
COLLAMASK ka kaluar teste klinike dhe eshte e certifikuar. Formula e patentuar e maskes eshte universale, prandaj e rekomandoj per te gjithe tipat e lekures.“

Jessica Hopkins, doktoreshe/kozmetologe
Maska COLLAMASK
eshte nje produkt efektiv kunder plakjes se lekures
Dergesa dhe pagesa
Maska COLLAMASK do mberrije tek ju brenda 2-3 ditesh pasi ju te keni lene porosine. Pagesa behet ne momentin e terheqjes se produktit.
Beni kujdes prej produktetve jo origjinale
Ne BE, maska autentike COLLAMASK eshte e shitur ne paketim ekskluziv me nje kod unik regjistrimi! Kodin e gjeni mbi pako per te kontrolluar nese produkti eshte origjinal.
Si te porosisni COLLAMASK
Formulari i aplikimit
Ulje vetem sot!
 
1980руб. 990руб.
53 Paketa te porositura
oren e kaluar
Dita me e mire e shitjes ishte 21.03.2016 me 2419 porosi
CMIMI: 990руб.
Oferta speciale zgjat prej 22 Shkurt deri 24 Mars